Zdrávas

23. února 2015 v 19:30 | Turquoise Éowyn |  About Blog
Tak se po delší odmlce hlásím. Nečinnost blogu byla způsobena především nedostatkem času, ale také tím, že jsem opětovně zapomněla veškeré přihlašovací údaje a až teď se mi podařilo se do blogu dostat.

Již delší čas přemýšlím nad zaměřením svého blogu a vzhledem ke svým současným zkušenostem, díky práci pokladní, jsem se rozhodla svůj blog z pro-ana přeorientovat na blog o něčem skutečnějším, než jsou hladovkami shozená kila.
Ráda bych se s širší veřejností podělila o svůj pohled na svět a na lidi v něm, rovněž jako na různé situace, ať již jsem se o nich pouze doslechla, nebo se všude kolem mě řeší.
Psát budu výhradně svými vlastními slovy, nic nehodlám kopírovat, maximálně uvedu zdroj informací, ze kterého jsem čerpala inspiraci k tématu.

Témata jednotlivých článků budou různá, jednotlivá i navazující, z různých životních situací, ale i o věcech, jako jsou móda, muzika, filmy a knihy.

Ačkoliv počítám s tím, že ne každému se bude můj blog líbit, ráda bych, kdyby si případní negativistci nechali svou nenávist a osočování pro sebe a neužívali na mém blogu vulgárních slov, stejně jako nadávání zvířecími jmény.
Objektivní a konstruktivní kritika mi nevadí, budu jen ráda, když se najde někdo rozumný, kdo mě upozorní na některé nedostatky, s nimiž samozřejmě předem počítám.
Jinak bych samozřejmě -asi jako každý ješitný tvor, jakým člověk je- ráda, kdyby se lidem na mém blogu líbilo a doufám, že si z mých budoucích článků teké odnesou něco nového. Zda to bude pozitivní, či negativní, záleží ale jen na nich a jejich nátuře.

Zatím je to vše, co jsem chtěla k úvodu napsat a těším se na případné ohlasy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama